Wyjazdy

Wyjazdy

Zapraszamy Was do śledzenia naszej propozycji wyjazdów które będą realizowane z naszymi przyjaciółmi. Wyjazdy mają oczywiście formułę sezonową, jednak mogą się również pojawić propozycje cykliczne. Piękna natura, spokój, wspaniała kuchnia i oczywiście Yoga. Czy można chcieć więcej? – zawsze, dlatego jeśli pojawią się z Waszej strony sugestie lub propozycje, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Dobrego dnia, tygodnia dla Was!

Weekend z Yogą w Witoszyn 28

Weekend pełen natury!
Zapraszamy Was na weekend pełen jogi, relaksu i dobrej energii! Znalazłyśmy idealne miejsce, w którym wszystko jest stworzone dla odpoczynku i regeneracji. Znalazłyśmy czas, w którym wszyscy potrzebujemy zadbać o swoją energię: naładować akumulatory po zimie i wspólnie zacząć wiosnę z jogą! Wyjazd przyjazny dla początkujących i dla praktykujących jogę.

Kiedy?
17-19.03.2023 r.

Gdzie?
Witoszyn 28 – siedlisko otoczone przyrodą, cisza, spokój, komfortowe miejsce do praktyki w okolicach Kazimierza Dolnego nad Wisłą. https://witoszyn28.com/  1,5 godziny drogi z Warszawy. Zaczynamy w piątek po południu i kończymy w niedzielę obiadem, żebyście spokojnie mogli wrócić do domu. Zajęcia z doświadczonymi nauczycielkami Gosią Chrzanowską i Marią Palus – obydwie ukończyły certyfikowane kursy Yoga Alliance, obydwie cały czas się rozwijają i co najważniejsze – kochają jogę i uwielbiają się nią z Wami dzielić.

Zapisy:
Pod numerem tel. 604 164 455 lu prosimy o kontakt na adres e-mail:
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 300 zł, na podany numer konta podczas rezerwacji.
Reszta kwoty płatna w recepcji MyYoga gotówką do 10 Marca 2023

Koszt dla jednej osoby
1250 zł

Cena obejmuje

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym
  • Wegetariańskie posiłki
  • Wszystkie zajęcia i warsztaty podczas wyjazdu
  • Vinyasa Slow Flow, Joga na ukojenie Kręgosłupa, Yin Yoga, Techniki Relaksacji i Medytacji, Relaks z misami i gongami

Weekend z Yogą w Willa Bezorenda

Koniec marca to najlepszy czas na wiosenne przebudzenie!
Zapraszamy Was do wewnętrznej podróży, która pomoże przebudzić się po długiej zimie. Pozwoli doładować baterię nowej energii do życia i doświadczyć w pełnym zakresie jogę! Zanurz się w praktykę asan, pranajamy i medytacji. Rozwiń swoją wiedzę na temat filozofii jogi i anatomii subtelnej. Nauczy się zrównoważonego, indywidualnego podejścia do praktyki, które pozwoli tworzyć przestrzeń w swoim życiu, dodawać witalność i harmonizować ciało, umysł i serce.

Kiedy?
24-26.03.2023 r.

Gdzie?
Willa Bizorenda w Dolinie Białej Nidy. Miejsce, gdzie jedynym hałasem jest szum drzew na wietrze, świergot ptaków i wieczorne cykanie świerszczy – tylko 2,5 godziny drogi z Warszawy.

Zapisy:
Pod numerem tel. 604 164 455 lu prosimy o kontakt na adres e-mail:
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 500 zł, na podany numer konta podczas rezerwacji.

Koszt dla jednej osoby
1250 zł

Cena obejmuje

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym
  • Pełne wyżywienie (wegetariańskie posiłki)
  • Bogaty harmonogram praktyk: fizyczne, pranajama, medytacja
  • Słow Flow, Joga Powiężowa (YIN), Regeneracja i Relaksacja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich
Pobierz plik PDF