Warto wiedzieć

Przygotuj się do zajęć

Jak się przygotować?

Przywiodła Cię tu Twoja ciekawość, co oznacza, że ​​posiadasz już najważniejsze cechy – otwarty umysł i chęć odkrywania nowego i nieznanego. Punktem wyjścia każdej transformacji jest właściwa postawa. Prosimy zabrać ze sobą dużą dozę  samoakceptacji i dobrego samopoczucia, nie musisz zrobić dziś wszystkiego na macie, ani w życiu. Pracujesz zgodnie ze swoim spokojnym oddechem i poziomem swojej kondycji i swoich możliwości. Prosimy przeczytaj opisy zajęć i upewnij się która praktyka jogi będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Nasze drzwi otwierają się 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, więc zaplanuj przyjście trochę wcześniej, aby uniknąć stresu i spocenia się (pocenie się będzie później:). Nasze drzwi zamykają się natychmiast po rozpoczęciu zajęć, co w praktyce oznacza, że ​​nie będziesz mógł(a) dołączyć, jeśli się spóźnisz. Staraj się nie jeść przed zajęciami, ponieważ schylanie się i balansowanie są trudne, gdy jesteś pełny. Nawadniaj się wcześniej i staraj się unikać picia wody podczas zajęć. Weź ze sobą własną matę do Jogi, jeśli ją masz, i mały ręcznik, ponieważ zgodnie z obietnicą masz gwarancję, że będziesz się pocić na Vinyasa.

Jak się ubrać?

Warto ubrać się w „oddychającą” odzież, która zapewni swobodę ruchu. Polecamy przed zajęciami w domu wykonać kilka skłonów, przysiadów oraz innych pozycji, aby sprawdzić, czy wybrana garderoba nie krępuje ciała. Trudno zrelaksować się i skupić na asanach, jeśli wciąż trzeba poprawiać zsuwającą się odzież. Polecamy legginsy, krótkie spodenki lub bardzo luźny dres. Do tego idealnie sprawdzi się koszulka (nie za luźna, aby się nie wywijała w skłonach do przodu). Na początku nie warto inwestować w specjalistyczną odzież — podaruj sobie czas na sprawdzenie czy praktyka jogi jest dla Ciebie. Nie potrzebujesz nic wymyślnego do noszenia, po prostu coś wygodnego, w którym możesz się poruszać i pocić. 

Ćwiczymy na boso, dlatego prosimy o pozostawienie butów w recepcji i wyłączenie telefonu.

Czy na zajęcia można zapisać się tylko na początku miesiąca?

Praktykę jogi w naszym studio można rozpocząć w dowolnym momencie.

Jak zapisać się na zajęcia?

Wszystkie zapisy na zajęcia prowadzimy przez naszą stronę internetową:

  1. Zarejestruj się – bez długoterminowych umów i opłat.
  2. Wybierz, czy wolisz karnet lub jednorazowe wejście.
  3. Wybierz LOKALIZACJE Ursynów albo Ursus
  4. Zarezerwuj miejsce na wybrane zajęcia.

Coś mi wypadło i jednak nie mogę przyjść. Co zrobić?

Aby nie stracić karnetu, swoje uczestnictwo (rezerwację na zajęcia) możesz odwołać. Jednak nie później niż do 2 godzin przed zajęciami. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz możliwość wejścia na zajęcia w ramach wykupionego karnetu. Oznacza to że „Twoje” zajęcia po prostu się odbyły.

Dodatkowe wskazówki do praktyki jogi:

Należy zrezygnować z praktyki jogi, jeśli długo przebywałeś/aś na słońcu lub właśnie skończyłaś/łeś  inne formy pracy z ciałem (typu masaż, sauna lub siłownia). Absolutnym wykluczeniem z praktyki jogi jest spożywanie środków odurzających i alkoholu.

Nabywaj z nami cenne doświadczenia i rozwijaj się, praktykując z nami jogę. Jeśli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na twoich pytań, prosimy o kontakt pod numerem tel.: + 48 604 164 455

Co jeszcze warto wiedzieć?

Zanim zapiszesz się na zajęcia, prosimy zapoznaj się z opisami zajęć. Na zajęcia w MyYoga Studio, możesz zapisać się najpóźniej na 10 min. przed rozpoczęciem zajęć. Możesz kupić karnet jednorazowy lub karnet na kilka zajęć (4, 6, 8, 12 lub no-limit).

Nie Honorujemy Karty Partnerskie (Multisport, Fit Profit/ Fit Sport, PZU Sport, Medicover Sport)

Zapraszamy na wspólną praktykę!