Wyjazdy

Wyjazdy

Zapraszamy Was do śledzenia naszej propozycji wyjazdów które będą realizowane z naszymi przyjaciółmi. Wyjazdy mają oczywiście formułę sezonową, jednak mogą się również pojawić propozycje cykliczne. Piękna natura, spokój, wspaniała kuchnia i oczywiście Yoga. Czy można chcieć więcej? – zawsze, dlatego jeśli pojawią się z Waszej strony sugestie lub propozycje, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Dobrego dnia, tygodnia dla Was!

Zakochaj się w sobie - 23-25 Luty 2024 - Witoszyn 28

„Dojrzałość oznacza osiągnięcie punktu w życiu gdzie rozumiesz, że nie ma potężniejszej miłości niż miłość do samego siebie”.

Zapraszamy Cię na lutowy wyjazd do Witoszyna, na którym będziemy razem tworzyć przestrzeń do zakochania się w sobie. Wspólnie poszukamy sposobów na zbudowanie szczerej i czułej relacji ze sobą poprzez praktykę asan, medytację i pranayamy.

Będziemy równoważyć czakrę serca, porozmawiamy o tym, czym są w praktyce i codziennym życiu Niyamy /zasady zachowania się wobec sobie według Patanjali YS/ w drodze do samopoznania i samorealizacji.

Wszystko po to, żeby nawiązać ze sobą i ze swoim ciałem relację opartą na akceptacji, szacunku, współczuciu i zdrowej miłości.
Nieważne ile lat praktykujesz już jogę, czy jesteś zaawansowaną/ym joginką/em czy dopiero zaczynasz swoją jogową podróż. Praktykę dostosujemy i zmodyfikujemy tak, żebyś czuł/a się komfortowo i dobrze ze sobą i ze swoim ciałem.

Zarezerwuj ten weekend z jogą w lutym, podaruj sobie odrobinę czasu na zaprzyjaźnienie się się ze sobą!

Kiedy?
23-25 Luty 2024r.

Gdzie?
Witoszyn 28 – siedlisko otoczone przyrodą, cisza, spokój, komfortowe miejsce do praktyki w okolicach Kazimierza Dolnego nad Wisłą. 1,5 godziny drogi z Warszawy. Zaczynamy w piątek po południu i kończymy w niedzielę obiadem, żebyściepokojnie mogli wrócić do domu.
https://witoszyn28.com/

Prowadząca:
Monika Wysokińska certyfikowana nauczycielka jogi

Koszt dla jednej osoby
1490 zł w pokoju dwuosobowym
1290 zł w pokoju trzyosobowym

Cena obejmuje

  • Nocleg we wybranym pokoju
  • Wegetariańskie posiłki
  • Wszystkie zajęcia i warsztaty podczas wyjazdu

Zapisy:
Pod numerem tel. +48 604 164 455 lub prosimy o kontakt na adres e-mail:
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 300 zł, na podany numer konta podczas rezerwacji.
Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu podczas wyjazdu