Wyjazdy

Wyjazdy

Zapraszamy Was do śledzenia naszej propozycji wyjazdów które będą realizowane z naszymi przyjaciółmi. Wyjazdy mają oczywiście formułę sezonową, jednak mogą się również pojawić propozycje cykliczne. Piękna natura, spokój, wspaniała kuchnia i oczywiście Yoga. Czy można chcieć więcej? – zawsze, dlatego jeśli pojawią się z Waszej strony sugestie lub propozycje, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Dobrego dnia, tygodnia dla Was!

Weekend z Yogą w Kwietne Łąki - w poszukiwaniu swojego Flow

Zapraszamy Was na weekend z Jogą – będziemy szukać swojego Flow w praktyce Vinyasa Jogi.
Bo właśnie o to, w tej praktyce chodzi – o przepływ prany, energii, oddechu, szukanie swojego rytmu i słuchanie swojego ciała. Będziemy praktykować dla budowania energii, ale też dla relaksu  i rozluźniania , będzie dynamicznie rano i wolniej wieczorem, będzie czas na relaks i medytację. Popracujemy warsztatowo nad balansami i pozycjami odwróconymi z Gosią oraz z uwalnianiem napięć i technikami rozciągania z Marią. Wyjazd będzie przyjazny zarówno dla osób, które już praktykują Vinyasę, jak i dla tych, które są na początku podróży. Będzie dużo jogi, ale będzie też czas na rozmowy, odpoczynek, spacery. Będzie pyszne jedzenie i przestrzeń, żeby odpocząć i naładować się energią na kolejne miesiące.

Kiedy?
20-22.10.2023 r.

Gdzie?
Kwietne Łąki – piękne mazurskie siedlisko ze wspaniałą salą do jogi, cudowną okolicą na długie spacery, ciszą i pysznym wege jedzeniem. 3 godziny drogi z Warszawy. Zaczynamy w piątek po południu i kończymy w niedzielę obiadem, żebyście spokojnie mogli wrócić do domu.
http://kwietnelaki.pl/

Prowadzące:
Yonka Ilieva – Certyfikowana nauczycielka terapii Jogi Hormonalnej według Dinah Rodrigues (Level I, II, III), certyfikowana nauczycielka RYT 500 Yoga Allance  i nauczycielka systemu-JIVAMUKTI Yoga
Maria Palus – Certyfikowaną nauczycielką RYT 500 Yoga Allance i z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w praktykowaniu i prowadzeniu jogi kobiecej

 

Weekend z Yogą w Witoszyn 28 - specjalnie dla Kobiet!

Zapraszamy Was na weekend pełen praktyki jogi dedykowanej specjalnie dla Kobiet!
Co miesiąc w ciele kobiety zachodzą ogromne zmiany hormonalne, które wpływają na jej samopoczucie i funkcjonowanie. Podczas wyjazdu będziemy uczyć się lepiej rozumieć zarówno fizyczne jak i psychiczne stany, które towarzyszą nam w trakcie cyklu miesiączkowego oraz podczas okresu przed, w trakcie i po menopauzie. Dostosowujemy się do swojej kondycji, stanu zdrowia oraz potrzeb. Dobieramy odpowiednie techniki oddechowe, pozycje jogowe oraz ćwiczenia antystresowe, aby znacznie złagodzić PMS (zespół napięcia przedmiesiączkowego), bolesne miesiączki, odzyskać emocjonalną i psychiczną równowagę. Dodajmy sobie energii, popracujmy nad sprawnością fizyczną i  promiennym wyglądem 😉 Zadbajmy o swój spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

Kiedy?
29.09-01.10. 2023 r.

Gdzie?
Witoszyn 28 – siedlisko otoczone przyrodą, cisza, spokój, komfortowe miejsce do praktyki w okolicach Kazimierza Dolnego nad Wisłą. 1,5 godziny drogi z Warszawy. Zaczynamy w piątek po południu i kończymy w niedzielę obiadem, żebyście spokojnie mogli wrócić do domu.
https://witoszyn28.com/

Prowadzące:
Maria Palus – Certyfikowaną nauczycielką RYT 500 Yoga Allance doświadczona specjalistka od dopasowywania praktyki do potrzeb ciała i szukania optymalnych dla Ciebie wariantów.
Małgorzata Chrzanowska – Certyfikowana nauczycielka Vinyasy i Ashtanga Jogi RYT 200, specjalistka od budowania mocnej, pełnej energii praktyki, która będzie budować siłę i nowe możliwości.

Koszt dla jednej osoby
1350 zł w pokoju dwuosobowym
1250 zł w pokoju trzyosobowym

Cena obejmuje

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym
  • Wegetariańskie posiłki
  • Wszystkie zajęcia i warsztaty podczas wyjazdu

Zapisy:
Pod numerem tel. +48 604 164 455 lu prosimy o kontakt na adres e-mail:
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 300 zł, na podany numer konta podczas rezerwacji.
Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu podczas wyjazdu.