O nas

MyYoga Studio

W MyYoga Studio preferujemy zintegrowane podejście do praktyki Jogi. Równowaga między umysłem, ciałem i duchem to harmonia do której dążymy. Nasze podejście odzwierciedlają zajęcia, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i poziomu Twoich umiejętności. Są połączeniem bogactwa fizycznych i filozoficznych nauk.

Witajcie w MyYoga

Doświadczeni i praktykujący nauczyciele, dbają o Twoje bezpieczeństwo i asystują każdej osobie, która tego potrzebuje. Na kompleksowe praktyki Jogi składają się więc nie tylko zajęcia fizyczne ale również mantry, sanskryt, omawianie tekstów zawartych w Joga Sutrach oraz medytacja kończąca Pranayama (oddech). W MyYoga Studio możesz odkryć lub odblokować swój potencjał. Pokażemy Ci jak poprzez właściwy oddech i płynne ruchy możesz pokonywać swoje ograniczenia. Możesz doświadczać, dostrzegać i akceptować siebie w bezpiecznej przestrzeni MyYoga Studio. Poprzez praktykę poprawisz swoją koncentrację, koordynację, równowagę między ciałem a duchem oraz propriocepcję (czucie głębokie).

Zapraszamy Cię na wspólną, kompleksową podróż do siebie, do spokojnego i zdrowego umysłu. Zamykając drzwi sali, otwieramy drzwi do samego siebie, zatapiamy się w oddechu, uspokajamy emocje, skupiamy się na postrzeganiu z miłością naszego ciała, które jest naszą świątynią, odpoczywamy, nabieramy nowej energii życiowej.

Prowadzące

Yonka Ilieva

Yonka Ilieva już od dziecka, zawsze musiała być w pierwszym rzędzie. Potem w wieku dorosłym również stawiała na aktywny rozwój swojej kariery zawodowej. Aż pewnego dnia poczuła, że to pędzenie do przodu niekoniecznie daje jej satysfakcję. Miała nieodparte wrażenie, że życie płynie wokół, oddalając ją od siebie. Zaczęła szukać sposobu na pełniejsze i szczęśliwsze życie, na drogę powrotną do siebie…

Tak w jej życiu pojawiła się praktyka Jogi, i mimo że na początku było trudno (głównie oddychać, a co dopiero połączyć oddech z ruchem), to od samego początku zaczęła doświadczać uczucia spokoju i radości. Był rok 2011, i tak małymi krokami, powoli zaczęła swoją drogę w doskonaleniu umiejętności. Obecnie całe jej życie, wszystkie rodzinne wyjazdy i wakacje są w naturalny sposób związane z Jogą.

Jest w ciągłym ruchu, lubi się uczyć i doświadczać nowych możliwości rozwoju uczestnicząc w zajęciach, warsztatach i kursach na całym świecie.

Jest certyfikowaną nauczycielką RYT 500 Yoga Allance w następujących obszarach:

200h Samadhi joga (Warszawa), 200h International Teacher Training Course (Hatha/Vinyasa yoga) – 5 Elements International School of Yoga and Movement,

300h Advanced Teacher Training Course (Yin, Somatic Yoga, Vinyasa, Pranayama, Mindfulness), 5 Elements International School of Yoga and Movement.

Jest sertyfikowaną nauczycielką według systemu-JIVAMUKTI Yoga – 300 hour Teacher Training Program.

Certyfikowaną nauczycielką terapii Jogi Hormonalnej według Dinah Rodrigues (Level I, II, III)
oraz instruktorką „Yoga for kids and Families” Teacher Training with Rainbow Yoga Angel and Gopala Yaffa Australia.

„Moją największą satysfakcję, inspirację i wiedzę dają mi wspaniałe joginki i jogini, którzy przychodzą na zajęcia. Razem praktykujemy, uczymy się, pomagamy sobie i wspieramy się wzajemnie!”

Maria Palus

Maria Palus jest dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi i Yin Jogi na poziomie RYT 500 w Yoga Alliance.

Cały czas rozwija się i uczy w różnych stylach i technikach jogi, bo joga jest jedna, a inspiracje są wszędzie.

Kurs nauczycielski w metodzie Vinyasa Joga kończyła w Samadhi Joga pod kierunkiem Marty Haskins,

kurs nauczyciela Yin Jogi i zaawansowany kurs nauczycielski RYT 500 w 5 Elements Yoga pod kierunkiem Vinaya Jesty i Szymona Jarosławskiego, ponadto regularnie bierze udział w warsztatach uznanych nauczycieli z różnych stron świata.

„Joga jest dla mnie drogą, na której spotykamy się sami ze sobą – poznajemy się, zaprzyjaźniamy się ze sobą. Robimy sobie więcej przestrzeni na swobodny ruch i oddech.

Dzięki jodze nasze ciała robią się wygodniejszym miejscem do życia, a nasz umysł wycisza się i uczymy się oddech po oddechu jak być tu i teraz, nie tylko na macie, ale i w codziennym życiu. Kocham Vinyasę za jej płynność i połączenie ruchu z oddechem, za medytacyjny charakter takiego ruchu. W Yin Jodze znalazłam idealne uzupełnienie, moment zatrzymania, głębokie wyciszenie układu nerwowego i pogłębione rozciąganie. Wierzę, że joga jest dla wszystkich, dlatego nawet w dynamicznych sekwencjach Vinyasa Jogi szukam wspólnie z moimi joginami wariantów, które pozwalają na swobodną praktykę niezależnie od naszego zakresu ruchu, czy kondycji fizycznej. Moja przygoda z jogą zaczęła się ponad 10 lat temu i z każdym rokiem znajduję w niej nowe pokłady mądrości i rozwoju.

Uwielbiam dzielić się jogą z innymi – robię to ponad 5 lat, ucząc zarówno w szkołach jogi, indywidualnie, online, na wyjazdach i w firmach. Joga odmieniła moje życie i jestem wdzięczna, że mogę inspirować kolejne osoby do odbywania tej niesamowitej podróży wewnątrz siebie.”

Alicja Michałowska

Alicja Michałowska przygotowuje treści o sobie.
Prosimy o cierpliwość 🙂

Magda Kopania

Joga to przede wszystkim droga, która pomaga nam zrozumieć siebie i otaczający świat – zmienia perspektywę oraz uczy spokoju i dystansu. I jest dla każdego, niezależnie od stopnia
zaawansowania czy budowy ciała – w jodze uczymy się nieprzerwanie, celem nie jest perfekcyjne wykonanie asan, ale bycie tu i teraz.Inspirują jej wszystkie nurty jogi jednak jej miłością jest Vinyasa oraz joga twarzy bazująca na ćwiczeniach i masażach opracowanych przez Fumiko Taksatsu, autorkę Face Yoga Method.

Jest absolwentką studiów podyplomowych Relaksacja i joga na Akademii Wychowania Fizycznego, które pozwoliły jej zrozumieć istotę asan i ich bezpiecznego wykonania oraz zgłębić techniki relaksacji. Jednak prawdziwa wiedza płynie ze wspólnej praktyki ze wspaniałymi instruktorami i adeptami jogi – bez nich nie byłoby jej tu dziś. Prywatnie jest miłośniczką kotów, górskich podróży oraz kolekcjonerką filodendronów. W końcu nie ma nic piękniejszego niż obcowanie z naturą… i joga 🙂

Monika Parys

Monika Parys przygotowuje treści o sobie.
Prosimy o cierpliwość 🙂

Magda Lipińska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła kilka lat temu na wyjeździe „Wakacje z jogą”, organizowanym przez Wiktora Morgulca. Tu zetknęła się z jogą wg metody B.K.S Iyngara. Był to dla niej początek jogowej drogi, ale fascynacja rozpoczęła się od Aerial Jogi – tu poczuła się „Born to fly” Ukończyła Kurs Nauczycielski Aerial Jogi w Astanga Yoga Studio u Ady Suskiej oraz Kurs Instruktorski  Aerial Jogi (poziom 2) w studio Fitology u Ani Jaworskiej i Moniki Łazuk-Żuk. Kontynuując praktykę jogi poznawała kolejne jej style. W 2022 roku ukończyła Kurs Nauczycielski RYT-200 Vinyasa Asthanga Yoga u Ewy Jaros w Astanga Yoga Studio.

Joga to dla niej harmonia, wyciszenie i utrzymanie ciała w zdrowiu.

Uwielbia ludzi, chce dzielić się zdobytą wiedzą oraz zarażać ich dobrą energią. Ma głowę pełną pomysłów, lubi prace manualne, m.in., pięknie zdobi pudełka metodą decoupage, daje meblom i ubraniom drugie życie, wykleja spersonalizowane kartki urodzinowe, tworzy mapy myśli. W kręgu jej zainteresowań jest również homestaging. Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Zimą jeździ na nartach, snowboardzie, łyżwach, trochę morsuje. Latem jeździ na rowerze, pływa na SUP-ie, uczestniczy w spływach kajakowych (Marózka, Łyna). Przez cały rok, poza praktykowaniem jogi, przemierza kilometry na spacerach z psem rasy Jack Russel Terrier

Ulubiona sentencja zapamiętana z wakacji na Bali: „Life is not a race but a journey to be savoured each step of the way, yesterday is history, tomorrow is a mystery and today Is a gift”

Praktyka w studio MYyoga obejmuje  kompleksowe praktyki Yogi. Poza praktyka fizyczna, zajęcia obejmują również mantry, sanskryt oraz omawianie tekstów zawartych w Yoga Sutrach,  Medytacją i Pranayamą (praktyki oddechowe).

Praktyka w studio MYyoga, to proces kształtowania ciała i umysłu. To wyjątkowa droga do poznania siebie i świata. Czas głębokiej, intensywnej pracy z własnymi słabościami i przekonaniami. Poświęcony na budowanie relacji z emocjami, ograniczeniami i elastycznością naszego umysłu. To transformacja w wydaniu bardzo osobistym i wymiarze (MY)

Grafik zajęć

Studio Ursynów

MyYoga Studio na Ursynowie to propozycja dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach głownie indywidualnych oraz mniejszych grupach. Wymagających większej uwagi Prowadzącego oraz takich, które docenią zdecydowanie studyjny charakter pomieszczeń. Studio na Ursynowie polecamy dla osób początkujących osób zaawansowanych lubiących zajęcia w minimalnych grupach.

Najbliższe zajęcia

Studio Ursus

MyYoga Studio w Ursusie to propozycja dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach na większej przestrzeni. Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe oraz "dla firm". Zatem jeśli macie ochotę realizować zajęcia "we własnym gronie" np: koleżanek z pracy - zapraszamy do kontaktu, istnieje taka możliwość. To miejsce dla osób początkujących oraz zaawansowanych, ceniących sobie większą przestrzeń oraz większe grupy.

Najbliższe zajęcia