Masaże

Masaże

Sugeruję, żeby klienci przychodzili na masaże z własnym ręcznikiem ze wzgędów higienicznych i ekonomicznych Bieliznę jednorazową i olejki do masażu zapewniam ja :)

Abhyanga (cena dla klienta: 220 zł / 60 min)

Ajurwedyjski terapeutyczny masaż całego ciała ciepłym olejem ziołowym. Rozluźnia napięcia mięśniowe i przywraca prawidłowy przepływ sił witalnych. Odblokowuje kanały w ciele, usuwa toksyny poprzez skórę, ją samą pozostawiając oczyszczoną i odżywioną. Pobudza układ krążenia, koi system nerwowy i wzmacnia muskulaturę. Wspiera trawienie, oczyszcza krew i dotlenia komórki ciała, poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne. Pobudza organy wewnętrzne poprzez stymulację punktów witalnych na ciele. Pomaga zrelaksować ciało i wyciszyć umysł.

Shiroabhyanga (cena dla klienta: 180 zł / 45 min)

Ajurwedyjski masaż głowy ciepłym olejem ziołowym. Wzmacnia układ nerwowy, eliminuje stres i zmęczenie, wspiera w leczeniu bólów głowy, bezsenności oraz problemów z pamięcią i koncentracją. Łagodzi napięcia mięśniowe barków, szyi i głowy, pobudza wzrost włosów, opóźnia procesy siwienia i łysienia, odżywia skórę głowy.

Upanhasweda (cena dla klienta: 180 zł / 45 min)

Ajurwedyjski masaż pleców, karku i ramion, wykonywany w pozycji siedzącej. Poprzez intensywną, głęboką pracę, wraz z niewielką ilością ziołowego oleju, uzyskujemy maksymalne rozgrzanie tkanek i mięśni, co przekłada się na rozluźnianie nawet najgłębszych warstw mięśniowych. Rozluźnienie okolicy karku pleców i ramion przekłada się bezpośrednio na podwyższenie jakości wykonywania najprostszych codziennych czynności. Dodatkowo zabieg wspomaga pracę układu krążenia, koi system nerwowy oraz wzmacnia muskulaturę.

Kobidu Up (cena dla klienta: 280 zł / 90 min)

Głęboki masaż twarzy bazujący na masażu Kobido. Obejmuje złożone techniki manualne oraz pracę na punktach akupresurowych. Stanowi pomoc w szeregu przypadłości cywilizacyjnych, takich jak: szczękościsk, bruksizm, napięcia mięśniowe w obrębie głowy, szyi i karku, czy stres. Zabieg pomaga także spowolnić procesy starzenia się skóry, spłycić bruzdy mimiczne oraz stymuluje skórę w produkcji kolagenu i elastyny pozwalając osiągnąć efekt naturalnego liftingu. Podczas masażu pracujemy na głębokich warstwach, sięgających aż do przyczepów mięśniowych.