Filozofia

MyYoga Studio

Praktyka w MyYoga Studio, to proces kształtowania ciała i umysłu. To wyjątkowa droga do poznania siebie i świata. Czas głębokiej, intensywnej pracy z własnymi słabościami i przekonaniami. Poświęcony na budowanie relacji z emocjami, ograniczeniami i elastycznością naszego umysłu. To transformacja w wydaniu bardzo osobistym i wymiarze „Ja”

Twoje ciało...

Praktyka Jogi jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci, zawodu, czy też budowy ciała. Praktyka Jogi jest świadomą pracą ze sobą i nad sobą, która poprzez wdzięczność, współczucie i miłość prowadzi do szczęścia i wolności, do samorealizacji i wyzwolenia. Zadbaj o harmonijny dialog duszy i ciała w naszych studiach w Warszawie. Praktyka Jogi to niezwykła podróż wgłąb siebie, która uczy Cię:

  • szacunku do swojego ciała i jego ograniczeń
  • samodyscypliny i cierpliwości
  • spojrzenia z perspektywy w celu zrozumienia siebie i otaczającego świata
  • jak otwierać nasze serce na miłość i współczucie do drugiego człowieka
  • odnajdować równowagę fizyczną i psychiczną
  • cieszyć się każdą chwilę życia, czyli żyć TU I TERAZ

MyYoga Studio to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, powstało dla Twojego wsparcia w osiągnięciu pełnowartościowego i świadomego życia, które jest fundamentem zdrowia i szczęścia. Joga dla nas jest wspaniałym narzędziem w drodze ku samoakceptacji i samorealizacji. Zobacz czy stanie się równie ważna także dla Ciebie. Zapraszamy.

Twój umysł ...

Praktykowanie Jogi pomaga w poprawianiu propriocepcji, czyli czucia głębokiego, polepsza koncentrację, koordynację i równowagę oraz kontrolę nad ciałem. Zapraszamy Cię na kompleksową i pelną nowych doświadczeń, podróż wgłąb siebie. W drogę do zdrowego i spokojnego umysłu. Pozwól sobie na podróż do świątyni Twojej duszy. Odpocznij i zgromadź nową energię dla spokojnego i zdrowego umysłu.

Joga jest jak podróż. Im mniej w Tobie oczekiwań „na zewnątrz”, tym więcej doświadczysz drogi wewnątrz Ciebie…

Praktyka w studio MyYoga, to proces kształtowania ciała i umysłu. To wyjątkowa droga do poznania siebie i świata. Czas głębokiej, intensywnej pracy z własnymi słabościami i przekonaniami. Poświęcony na budowanie relacji z emocjami, ograniczeniami i elastycznością naszego umysłu. To transformacja w wydaniu bardzo osobistym i wymiarze „Ja”

Grafik zajęć

Studio Ursynów

MyYoga Studio na Ursynowie to propozycja dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach głownie indywidualnych oraz mniejszych grupach. Wymagających większej uwagi Prowadzącego oraz takich, które docenią zdecydowanie studyjny charakter pomieszczeń. Studio na Ursynowie polecamy dla osób początkujących osób zaawansowanych lubiących zajęcia w minimalnych grupach.

Najbliższe zajęcia

Studio Ursus

MyYoga Studio w Ursusie to propozycja dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach na większej przestrzeni. Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe oraz "dla firm". Zatem jeśli macie ochotę realizować zajęcia "we własnym gronie" np: koleżanek z pracy - zapraszamy do kontaktu, istnieje taka możliwość. To miejsce dla osób początkujących oraz zaawansowanych, ceniących sobie większą przestrzeń oraz większe grupy.

Najbliższe zajęcia